KONST / Litografier / Färglitografi 13462534
nr 1346 2534
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/125. Motivet: 60x47cm
måndag 7 september 2020
kl 18:53:18
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann